Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP50 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWP50 — потужне обладнання на бензиновому двигуні для перенесення чистої води. Ця модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливання під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWP50
- Висока продуктивність мотопомпи (30 м.куб/год)
- Мобільність і компактність (490х410х400 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Витрата палива за великих навантажень становить приблизно 1,5 л/год
- Паливний бензобак на 3,6 л
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 5 мм
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCWP50
Тип двигуна:
бензиновий
Тип рідини:
чиста вода
Тип запуску:
ручний
Кількість обертів:
3600 об./хв
Потужність двигуна:
4,78 кВт / 6,5 к.с.
Продуктивність:
30 куб.м/год
Об'єм паливного бака:
3,6 л
Діаметр патрубків:
50 мм
Максимальна напір:
25 м
Висота всмоктування:
8 м
Габарити:
490х410х400 мм
Вага:
25 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 490x410x400 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | AP168FB |
| Потужність двигуна | 4.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 30.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 730 ₴






