Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCWP80 для чистої води
Мотопомпа Vulkan SCWP80 — потужне обладнання на бензиновому двигуні для перенесення чистої води. Ця модель підходить для перекачування великих обсягів рідини.
Призначення: часто застосовується для зрошення великих ділянок землі, поливання під час садово-городніх робіт, осушення колодязів і водойм, ремонтно-будівельних робіт тощо.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCWP80
- Висока продуктивність мотопомпи (55 м куб/год)
- Мобільність і компактність (520х420х490 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки діаметром 75 мм
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 30 м |
| Габарити | 520x410x420 мм |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Модель двигуна | Senci SC230 |
| Потужність двигуна | 5.5 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7.5 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 55.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.5 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 740 ₴





