Опис Верлильний верстат Vulkan VLK-20T1 настільний, 220 В, 750 Вт
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20T1 — електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленого завдання може працювати з різними свердлами,зенкерами, розгортками, позначками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виготовлення.
Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання,зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різань, вирізування дисків із листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-20T1
- Надійний однофазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дають змогу виконувати роботу якісніше та точніше
- Велика кнопка Вмик/Вимк зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат міцно встановлюється на столі
- Стандартні лещата із шириною затискача 100 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку та швидку заміну робочих елементів
- Робоча платформа легко та швидко регулюється за висотою, що забезпечує комфортну роботу із заготовками різних розмірів
- Велика основа та металева колона забезпечують гарну стійкість конструкції
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата Vulkan VLK-20T1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 кг |
| Виліт шпинделя | 190 мм |
| Габарити | 840x505x293 мм |
| Габарити основи | 500х300 мм |
| Габарити робочової поверхні | 300х300 мм |
| Діаметр колони | 80 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Клас верстата | побутової |
| Кількість обертів | 220-2600 об./хв |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 16 мм |
| Потужність | 0.75 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип установки | Настільний |
| Тип шпинделя | MT2 |
| Хід шпинделя | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 444 ₴



