Опис Верлильний верстат Vulkan VLK-13T1 настільний, 220 В, 350 Вт
Свердлильний верстат Vulkan VLK-13T1 — електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленого завдання може працювати з різними свердлами,зенкерами, розгортками, позначками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виготовлення.
Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання,зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різань, вирізання дисків із листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-13T1
- Надійний двофазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дають змогу виконувати роботу якісніше та точніше
- Велика кнопка Вмик/Вимк зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат надійно встановлюється на столі
- Стандартні лещата із шириною затискача 65 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку та швидку заміну робочих елементів
- Робоча платформа легко та швидко регулюється за висотою, що забезпечує комфортну роботу із заготовками різних розмірів
- Велика основа та металева колона забезпечують гарну стійкість конструкції
Комплектація
- Лещата станичні 65 мм — 1 шт.
- Набір шестигранників
- Клин — 1 шт.
- Інструкція експлуатації
Корисні відеоматеріали та огляди
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата Vulkan VLK-16T1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Виліт шпинделя | 169 мм |
| Габарити | 895x490x290 мм |
| Габарити основи | 280х180 мм |
| Габарити робочової поверхні | 165х166 мм |
| Діаметр колони | 48 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Клас верстата | побутової |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 13 мм |
| Потужність | 0.35 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип установки | Настільний |
| Тип шпинделя | B16 |
| Хід шпинделя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴





