Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCST100 для сильно забрудненої води
Мотопомпа Vulkan SCST100 — високопродуктивний бензиновий самовсмоктувальний насос для перекачування дуже брудної води з домішками до 28 мм розміром. Ця модель без проблем здатна перекачувати речовини або рідини, що містять пісок, глину, кал, дрібні камені.
Призначення: застосовується в сільському господарстві, промисловості та будівництві.
Особливості мотопомп Vulkan
- Висока продуктивність
- Підвищена зносостійкість
- Надійні в процесі експлуатації
Переваги Vulkan SCST100
- Надійний двигун Senci SC420 з потужністю 14 л.
- Може працювати з чистою, брудною водою і водою з каналізації
- Допускається наявність у воді дрібних частинок розміром до 28 мм
- Професійний шламовий насос із торцевим захистом вала,
- Збільшена продуктивність на 5-8% (залежить від рівня забрудненості рідини),
- Висока пропускна здатність — 85 куб.м/год
- Посилена рама та легкість у транспортуванні,
- Легкість запуску й експлуатації, знижений рівень вібрації,
- Захист від низького рівня мастила,
- Високоякісні деталі та ущільнювачі
- Компактний і привабливий дизайн.
Комплектація
- Мотопомпа.
- Свічковий ключ (1 шт.).
- Штуцер водяного фільтра (1 шт.).
- Сітка водяного фільтра (1 шт.).
- Штуцер (2 шт.).
- Алюмінієва гайка штуцера (2 шт.).
- Ущільнювальна прокладка (2 шт.).
- Хомут (2)).
- Посібник з експлуатації.
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 740x560x580 мм |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Модель двигуна | Senci SC420 |
| Потужність двигуна | 10.3 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 14 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 118 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.5 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Промислова |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для буріння, для мулу, для піску |
| Продуктивність | 85.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 3.2 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Брудна вода, сильно забруднена вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 299 ₴







