


Мотопомпа бензинова Vulkan SCHP50 для чистої води високонапірна (SCHP50)
11 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82556
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCHP50 для чистої води високонапірна (SCHP50)
Основні переваги Vulkan SCHP50:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 80 м — максимальний напір води
- 8 м — максимальна висота всмоктування
- 18 куб.м/год — максимальний виробник
- Потужний бензиновий чотиритактний одноциліндровий двигун із повітряним охолодженням
- 6,3 л.с/4.6 кВт — максимальна потужність двигуна
- 3600 об/хв — максимальна частота обертання
- 208 куб. см — об'єм двигуна
- 3,1 л — об'єм паливного бака
- 1,4 л/год — витрата палива за 100% навантаження
- 500*430*425 мм — компактні габарити
- 23,7 кг — мала вага
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мотопомпа бензинова Vulkan SCHP50
- Свічковий ключ
- Ущільнювальні кільця
- З'єднувальні фланці та хомути
- Фільтр
- Інструкція
- Картонне паковання
ОПИС ВИСОКОНАПОРНИЙ БЕНЗИНОВИЙ МОТОПОМПИ Vulkan SCHP50
Vulkan SCHP50 — потужна професійна мотопомпа, призначена відкачування чистої води та подавання її на велику відстань. Мотопомпи такого типу застосовуються під час буріння свердловин, гасіння пожеж, розмивання ґрунту. Завдяки потужному двигуну Vulkan SCHP50 здатна подати до 18 куб.м води на висоту до 80 м.
Мотопомпа Vulkan SCHP50 комплектується фільтром, сполучними фланцями та хомутами для під'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.7 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 80 м |
| Габарити | 500x430x425 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | AP170F |
| Потужність двигуна | 4.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.3 л. |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.1 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Високонапірна, Пожежна |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Продуктивність | 18.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴



