



Мотопомпа бензинова Vulkan SCCP50H для хімікатів із двигуном Honda GX 160
21 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81498
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCCP50H для хімікатів із двигуном Honda GX 160
Мотопомпа Vulkan SCCP50H — бензинова мотопомпа для малих і середніх об'ємів перекачування хімічних речовин. Може перекачувати рідини з домішками різних хімічних речовин. Ця модель обладнана надійним японським двигуном Honda GX 160, що забезпечує її надійну та стабільну роботу.
Призначення: часто застосовується на промислових об'єктах для перекачування мінеральних добрив, привідних відходів та інших агресивних хімічних речовин.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги мотопомпи для хімікатів Vulkan SCCP50H
- Надійний 4-тактний японський двигун Honda GX 160 потужністю 3,6 кВт (4,9 к.с.)
- Продуктивність мотопомпи становить 30 м. куб/год)
- Компактні розміри (540 х 405 х 420 мм)
- Висота подавання рідини може досягати 25 метрів
- Об'єм оливного картера становить 0,6 л
- Може всмоктувати речовини з глибини до 8 метрів
- Надійна система охолодження
- Підходить для патрубків діаметром 50 мм
- Паливного бака об'ємом 3,6 л вистачає на понад 2 години роботи
- Упродовж години інтенсивної роботи витрачає майже 1,5 літра палива
- Мотопомпа важить усього 25 кг
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCCP50H
Тип двигуна:
бензиновий
Тип рідини:
хімікати
Тип запуску:
ручний
Кількість обертів:
3600 об./хв
Потужність двигуна:
3,6 кВт/4,9 л.с.
Продуктивність:
30 куб.м/год
Об'єм паливного бака:
3,6 л
Витрата палива:
1,5 л/год
Діаметр патрубків:
50 мм
Максимальна напір:
25 м
Висота всмоктування:
8 м
Габарити:
540 х 405 х 420 мм
Вага:
25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 500x420x405 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність двигуна | 3.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Продуктивність | 30.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Морська вода, хімікати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 900 ₴



