Опис Мотопомпа бензинова Vulkan SCCP50 для хімікатів
Мотопомпа Vulkan SCCP50 — для перекачування малих і середніх об'ємів чистої та технічної води, з частинками діаметром не вище ніж 3 мм. Може використовуватися для перекачування хімічних рідин.
Призначення: часто використовується під час комунальних, ремонтно-будівельних і садових робіт, перекачування хімічних речовин, викачування води з водойм і колодязів.
Особливості мотопомп Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні та зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги Vulkan SCCP50
- Непогана продуктивність мотопомпи (30 м.куб/год)
- Мобільність і компактність (540х405х420 мм)
- Міцна сталева рама
- Надійний ручний стартер
- Повітряна система охолодження
- Міцні патрубки діаметром 50 мм
- Система газорозподілу OHV запобігає перегріванню механізму
- Може працювати з рідиною, що містить дрібні елементи, діаметром до 3 мм
Технічні характеристики бензинової мотопомпи Vulkan SCCP50
Тип двигуна:
бензиновий
Тип рідини:
хімічні речовини
Тип запуску:
ручний
Кількість обертів:
3600 об./хв
Потужність двигуна:
3.6 кВт/4.9 л.с.
Продуктивність:
30 куб.м/год
Об'єм паливного бака:
3,6 л
Діаметр патрубків:
50 мм
Максимальна напір:
25 м
Висота всмоктування:
8 м
Габарити:
540х405х420 мм
Вага:
23 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 540x420x405 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Модель двигуна | AP170FB |
| Потужність двигуна | 3.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Обороти двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Продуктивність | 30.0 м3/год л/хв |
| Витрата палива | 2 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Морська вода, хімікати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴



