Опис Мотобур Vulkan GD620 бензиновий, 2.4 кВт
Бензиновий мотобур Vulkan GD620 — портативне обладнання на паливному двигуні для буріння отворів у м'яких ґрунтах або льоду. УВАГА! До цієї моделі шнек до комплекту не входить.
Призначення: може використовуватися для встановлення стовпів, зміцнення фундаментів, монтажу парканів та інших огорож, у садівництві для висаджування деяких сортів рослин, під час різних земляних робіт.
Особливості мотобура Vulkan
- Власна торгова марка ТД Укрсервіс
- Надійний в експлуатації
- Зручна конструкція
- Контроль якості відповідно до міжнародних стандартів
Переваги мотобура Vulkan GD620
- Бензиновий 2-тактний двигун потужністю 2,4 кВт (3,2 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 62 куб. см
- Паливний бак на 1.3 літра
- Максимальна глибина буріння становить 80 см
- Мотобур дає змогу зробити отвір діаметром до 25 см
- Механічний тип приводу
- Вага мотобура без шнека становить 9.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Максимальна довжина бура | 80 см |
| Максимальний діаметр бура | 25 см |
| Потужність двигуна | 2400 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.2 л. |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Об'єм двигуна | 62 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1, 3 л |
| Передатне число редуктора | 40 |
| Харчування | Бензин |
| Привід | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | 2-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 149 ₴





