Опис Мийка високого тиску бензинова Vulkan SCPW 4200-II
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 4200-II — професійний мийний апарат на бензиновому двигуні потужністю 13 к.с. Ця модель активно використовується у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб і клінінгових компаній. Додатково мийку можна оснастити пінною насадкою або брудовою фрезою.
Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, вантажних автомобілів, прибирання на території промислових об'єктів тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Vulkan
- Висока потужність
- Ергономічний і стильний дизайн
- Місткий паливний бак
- Зручна конструкція
Переваги Vulkan SCPW 4200-II
- Надійна помпа Annori Reverberri італійського виробництва
- Мийка високого тиску не залежить від наявності електромережі, що робить її мобільнішою
- Додаткові насадки дають змогу розсіювати струмінь води від 0° до 40°
- Бензиновий двигун потужністю 13 к.с.
- Мийний апарат генерує тиск 255 барів
- За хвилину мийка може витрачати до 14,5 л води
- За максимальних навантажень витрата палива становить 3 л/год
- Міцна рама та широкі прогумовані колеса забезпечують комфортніше транспортування
- Об'ємний бак мийного засобу
- Ефективна повітряна система охолодження
- Якісний шланг завдовжки 10 м
- Бензиновий бак на 14 л
- Середній час роботи з повним бензобаком становить майже 4 години
- Порівняно невелика вага (54 кг)
Комплектація
- Мийка
- Шланг високого тиску
- Пістолет
- Сопло 0°, 15°, 25°, 40°, універсальне сопло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 255 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Мін. тиск | 200 |
| Потужність двигуна | 9600 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Обсяг паливного бака | 14.0 л |
| Харчування | Бензин |
| Розміри | 68x48x68 см |
| Витрата води | 870 л/год |
| Витрата палива | 2 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 599 ₴





