Опис Мийка бензинова високого тиску Vulkan SCPW 3000-II
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II — професійний мийний апарат на бензиновому двигуні потужністю 6,5 к.с. Ця модель активно використовується у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб і клінінгових компаній. Додатково мийку можна оснастити пінною насадкою або брудовою фрезою.
Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, вантажних автомобілів, прибирання на території промислових об'єктів тощо.
Переваги мийки Vulkan SCPW 3000-II
- Надійна латунна помпа Annori Reverberri AR RMV2.5G30 італійського виробництва
- Можливість подавання води з водопроводу під тиском або з ємності самопливом
- Мийка високого тиску не залежить від наявності електромережі, що робить її мобільнішою
- Бензиновий 4-тактний двигун SENCI SC168FB потужністю 6,5 к. с.
- Максимальний тиск на виході пістолета 210 барів, робочий — 180 барів
- Комплектні сопла дають змогу регулювати кут розпилення води від 0° до 40°
- Максимальна витрата води під час роботи — 8,3 л/хв
- Вбудований бак для мийного засобу об'ємом 4,2 л
- Бак для бензину на 3,6 л дає змогу працювати безперервно до 2,5 годин
- За максимальних навантажень витрата палива становить 1,4 л/год
- Міцна сталева рама
- Широкі прогумовані колеса та складана ручка
- Якісний шланг завдовжки 10 м
Комплектація
- Мийка Vulkan SCPW 3000-II
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Сопло 0°, 15°, 25°, 40°, універсальне сопло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 кг |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Професійний |
| Макс. тиск | 210 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Мін. тиск | 180 |
| Потужність двигуна | 4778 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Розміри | 57.5x52.5x58 см |
| Витрата води | 498 л/год |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 499 ₴








