Опис Мінімойка Vulkan OLD701-110 (OLD701-110)
Основні переваги Vulkan OLD701-110:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 110 барів — номінальний тиск води на виході
- 150 барів — максимальний тиск води на виході
- 450 л/год — максимальна продуктивність
- 2200 Вт — максимальна вихідна потужність
- Вбудований бак для хімії об'ємом 0.6 л
- IPX5 — високий клас захисту від води
- Система автоматичного вимкнення — надійний захист від перевантаження
- 15 кг — найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мінімийка Vulkan OLD701-110
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета з регульованою насадкою
- Фільтр грубого очищення
- Адаптери на шланг 1/2' і 3/4'
- Картонна коробка.
ОПИС МОЙКИ ВИСОКОГО РУХУ Vulkan OLD701-110
Потужний двигун на 2200 Вт дає змогу працювати тривалий час без зупинки. У стандартному режимі мийка видає тиск 110 барів зі споживанням води 360 л/год. На максимальних обертах двигуна короткочасно тиск на виході досягає 150 барів, а витрата води 450 л/год. Є вбудована система автоматичного вимкнення мийки, у разі великого навантаження спрацьовує тепловий захист і мийка вимикається. Крім того, мийка додатково комплектується місткістю для мийного засобу, що неабияк підвищує ефективність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Побутової |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 2200 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Витрата води | 450 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴




