Опис Драбина-трансформер Vulkan 7612 4*3 алюмінієва, 3.5 м (7612)
Основні переваги драбини Vulkan 7612:
- Профіль з авіаційного алюмінію розміром 60*25 мм
- Широкі протиковзні ніжки
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 380 мм — збільшена ширина щаблів
- 350 см — висота трансформера у форматі приставної драбини
- 180 см — висота трансформера у форматі драбини
- 95 см — висота трансформера у форматі помосту
- 101 см — висота в складеному вигляді
- 12,6 кг — вага драбини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Драбина-трансформер Vulkan 7612
ОПИС ЛЕСТНІЦІ-ТРИСФОРМЕРА Vulkan 7612
Vulkan 7612 — легка драбина-трансформер підвищеної міцності, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з авіаційного алюмінію, має розмір 60х25 мм. Міцні шарніри та замки надійно фіксують драбину в будь-який з вибраних форм. Завдяки такій конструкції трансформер Vulkan 7612 здатний витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота | 3.5 м см |
| Висота в складеному стані | 1.0 м |
| Довжина 1 секції | 100 см |
| Кількість секцій/ступенек | 4*3 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 12 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Розміри | 101x38x27 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 38 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 971 ₴



