Опис Культиватор Vulkan MC415A бензиновий, 1.7 л.с.
Культиватор Vulkan MC415A — садова бензинова техніка для врятування ґрунту. Ця модель дає змогу обробляти ґрунт завширшки 240 мм. Культиватор обладнаний одноосьовою колісною базою та складаною ручкою, що неабияк полегшує транспортування пристрою. Чудовий вибір для роботи в умовах обмеженого простору.
Призначення: часто використовується для оброблення ґрунту на невеликому городі, у саду або квітковій клумбі.
Особливості культиватора Vulkan
- Поєднання високої якості та гарної ціни
- Надійний і зручний у використанні
- Ергономічний дизайн
Переваги культиватора Vulkan MC415A
- Бензиновий двигун потужністю 1,25 кВт (1,7 л.с.)
- Ручки регулюються, для кращого вибору положення під час роботи
- Клавіша прогазування зручно розташована на правій ручці
- Пара невеликих коліс забезпечує зручніше транспортування культиватора
- Допустима ширина оброблюваного ґрунту становить 24 см
- Габарити культиватора 55 х 40 х 40 см
- Пристрій важить лише 14 кг
Технічні характеристики бензинового культиватора Vulkan MC415A
Тип палива: бензин Потужність: 1,25 кВт / 1,7 к.с. Максимальна ширина оброблення: 24 см Габарити: 550 х 400 х 400 мм Вага: 14 кг Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 16 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Кількість фрез | 4 |
| Потужність двигуна | 1250 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.7 л. |
| Обсяг паливного бака | 9 |
| Стан товару | Новий |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Ширина обробки | 24 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 585 ₴






