Опис Теплова електрична гармата VULKAN 15000 ТП, 15 кВт, 380 В
Теплова електрична гармата VULKAN 15000 ТП — пересувний електричний нагрівач із вбудованим вентилятором для швидкого нагрівання великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дає змогу досягти вищої температури вихідного повітря.
Призначення: використовують для обігрівання різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
Особливості теплових гармат ТМ VULKAN
- Зручна й ефективна конструкція
- Надійність у використанні
- Швидке нагрівання повітря
- Оптимальна вартість
Переваги електричних гармат VULKAN 15000 ТП
- Тепловідбивний екран з поцинкованої сталі дає змогу зменшити теплові втрати та збільшити тепловіддачу
- Номінальна потужність становить 7,5-15 кВт
- Підходить для трифазного харчування
- Може нагрівати до 800 м3 повітря за годину
- Два ступені регулювання потужності
- Міцний металевий корпус із високоякісним полімерним покриттям
- Нагрівальні елементи, виготовлені з неіржавкої сталі
- Захист від перегрівання
- Вбудований термостат дає змогу підтримувати температуру повітря в приміщенні від +5 °C до +40 °C
- Можливість роботи в режимі вентилятора
- Ступінь захисту оболонки — IP 22
- Вага теплової гармати становить 17 кг
Технічні характеристики теплової гармати Vulkan 15000 ТП
Напруга:
380 В
Частота сети:
50 Гц
Потужність (I/II щабель):
7,5 / 15 кВт
Струм:
22,7 А
Продуктивність:
800 м3/год
Збільшення температури:
58°C
Вага:
17 кг
Корисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 550x370 мм |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Потужність | 15 кВт Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Продуктивність | 800 м3/год л/хв |
| Робочий струм | 22.7 А |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 666 ₴





