Опис Таль важільний ланцюговий Vulkan HSH-E 1.5т, 1.5 м
Важільна таль Vulkan HSH-E 1.5T/1.5M — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Процес підняття відбувається за допомогою ланцюгового приводу, що керується важільним механізмом. Підходить для вертикальної або горизонтальної тяги. Ця модель може підняти вантаж вагою 1500 кг за довжини ланцюга 1,5 м.
Сфера застосування: можуть використовуватися в казанах, колодязях, підвалах, на складах, у цехах, гаражних боксах, автосервісі, на СТО.
Переваги ручної талі Vulkan HSH-E 1.5T/1.5M
- Прогумована ручка з алюмінію зручно лежить у руці та дає змогу керувати підйомом однією рукою
- Гак здатний обертатися на 360 градусів
- Захисна скоба не дає вантажу зісковзнути з гака в процесі підіймання
- Конструкція талі дає змогу за один повний хід важеля переміщати вантаж на 22 мм
- Стопорний механізм і підшипники закритого типу надійно фіксують вантаж під час руху
- Приводний вал має три шарніри, що забезпечує рівномірне навантаження на привод
- Загартовані вузли, що передають робоче зусилля, стійкі до дефформації навіть в умовах тривалої експлуатації
- Порошкове фарбування захищає корпус талі від корозії
- Успішно протестована у разі навантажень +150% від номінальної вантажопідійманості
- Відповідає вимогам EN13157
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,8 кг |
| Висота підйому | 1.5 м мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 8 мм |
| Довжина каната/чеплення | 1.5 м |
| Матеріал | Сталь |
| Привод талі | Ручний важільний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | Ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 777 ₴



