Опис Таль ручний ланцюговий Vulkan HS-C 3т, 3 м
Ручна таль Vulkan HS-C 3T/3M — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Процес підняття відбувається за допомогою ланцюгового привода, що керується вручну користувачем. Підходить для вертикальної тяги. Ця модель може підняти вантаж вагою 3000 кг за довжини ланцюга 3 м.
Сфера застосування: можуть використовуватися в казанах, колодязях, підвалах, на складах, у цехах, гаражних боксах, автосервісі, на СТО.
Переваги ручної талі Vulkan HS-C 3T/3M
- Автоматична система гальмування точкового навантаження для безпечнішого використання
- Гак здатний обертатися на 360 градусів
- Захисна скоба не дає вантажу зісковзнути з гака в процесі підіймання
- Стопорний механізм і підшипники закритого типу надійно фіксують вантаж під час руху
- Загартовані вузли, що передають робоче зусилля, стійкі до дефформації навіть в умовах тривалої експлуатації
- Порошкове фарбування захищає корпус і робочий механізм талії від корозії
- Успішно протестована у разі навантажень, що вдвічі перевищують номінальну вантажопідіймальність
- Відповідає вимогам EN13157
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота підйому | 3 м мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 8 мм |
| Довжина каната/чеплення | 3 м |
| Матеріал | Сталь |
| Привод талі | Ручний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | Ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 423 ₴



