Опис Драбина Vulkan 1643 3 щаблі, 1090 мм (1643)
Основні переваги драбини Vulkan 1643:
- Профіль із якісної сталі з порошковим фарбуванням
- Широкі ніжки для гарної стійкості
- Пластикові накладки на ніжках для запобігання ковзанню
- Пластикова накладка на поручні
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 43 см — ширина сходинок
- 109 см — висота драбини в розкладеному вигляді
- 74 см — ширина драбини в розкладеному вигляді
- 5 кг — вага драбини
- Драбина Vulkan 1643
Vulkan 1643 — легка драбина на 3 сходинки для побутового використання. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою. Драбина надійно фіксується в розкладеному стані завдяки конструкції. Драбина Vulkan 1643 здатна витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1.1 м см |
| Висота в складеному стані | 1.2 м |
| Довжина 1 секції | 121 см |
| Кількість секцій/ступенек | 1*3 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 3 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розміри | 43x8x121 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 43 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴



