Опис Драбина Vulkan 1504 алюмінієва 6 щаблів, 1840 мм (1504)
Основні переваги драбини Vulkan 1504:
- Профіль із якісного алюмінієвого сплаву
- Широкі ніжки для гарної стійкості
- Пластикові накладки на ніжках для запобігання ковзанню
- Пластикова накладка-поличка на поручні
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 48,5 см — ширина сходинок
- 184 см — висота драбини в розкладеному вигляді
- 116 см — ширина драбини в розкладеному вигляді
- 5,7 кг — вага драбини
- Драбина Vulkan 1504
Vulkan 1504 — легка драбина на 6 щаблів для професійного використання з пластиковою поличкою на поручні. Корпус виготовлений із якісного сплаву алюмінію й не страждає від корозії. Драбина надійно фіксується в розкладеному стані завдяки конструкції. Драбина Vulkan 1504 здатна витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 1.52 м см |
| Висота в складеному стані | 1.65 м |
| Довжина 1 секції | 200 см |
| Кількість секцій/ступенек | 1*6 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 6 |
| Особливості | пілочка |
| Розміри | 48.5x11x200 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 48.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴



