Опис Драбина Vulkan 1303 алюмінієва 4 щаблі, 1780 мм (1303)
Основні переваги драбини Vulkan 1303:
- Профіль із якісного алюмінієвого сплаву
- Широкі ніжки для гарної стійкості
- Пластикові накладки на ніжках для запобігання ковзанню
- Пластикова пілочка для інструментів на поручні
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 49,5 см — ширина сходинок
- 178 см — висота драбини в розкладеному вигляді
- 74 см — ширина драбини в розкладеному вигляді
- 6.36 кг — вага драбини
- Драбина Vulkan 1303
Vulkan 1303 — легка драбина на 4 сходинки для побутового використання зі зручною поличкою для інструментів. Корпус виготовлений з алюмінію й має пластикові протиковзні заглушки на ніжках. Драбина надійно фіксується в розкладеному стані завдяки конструкції. Драбина Vulkan 1303 здатна витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.36 кг |
| Висота | 1.78 м см |
| Висота в складеному стані | 1.78 м |
| Довжина 1 секції | 178 см |
| Кількість секцій/ступенек | 1*4 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 4 |
| Особливості | пілочка |
| Розміри | 49x13x178 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 49 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴



