Опис Драбина Vulkan 1204 4 щаблі, 840 мм (1204)
Основні переваги драбини Vulkan 1204:
- Профіль зі сталевого сплаву
- Двостороння конструкція
- Широкі ніжки з пластиковими накладками для гарної стійкості
- Спеціальний дизайн ступенів, що запобігає ковзанню
- 150 кг — максимальне допустиме навантаження
- 46 см — ширина ніжок
- 84 см — максимальна висота драбини
- 60 см — ширина драбини в розкладеному вигляді
- 5,4 кг — вага драбини
- Драбина Vulkan 1204
Vulkan 1803 — легка драбина, яка призначається для постійного побутового та промислового використання. Профіль виготовлений зі сталевого сплаву. Міцні замки надійно фіксують драбини під час роботи. Завдяки конструкції драбина Vulkan 1204 здатна витримати без деформації навантаження на 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 0.84 м см |
| Висота в складеному стані | 0.9 м |
| Висота до платформи | 84 см |
| Довжина 1 секції | 90 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*4 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 8 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розміри | 5x90 см, 46x16 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 46 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



