Опис Верстат комбінований Vulkan CM254/140/3 (CM254/140/3)
Основні переваги Vulkan CM254/140/3:
- Професійний верстат для оброблення дерева 2 в 1
- Повний цикл робіт із дерева
- 220 В — працює від побутової мережі
- 1500 Вт — максимальна споживана потужність
- 1136x720x970 мм — компактні габарити
- 162 кг — вага верстата без паковання
Циркулярний вузол
- 254 мм — максимальний діаметр диска
- 30 мм — посадковий отвір диска
- 4500 об/хв — максимальна швидкість обертання диска
- 70 мм — максимальна товщина пропилювання
- 0.45 — кут нахилу напрямної
- 980x470 мм — розмір столу
Фрезеральний вузол
- 140 мм — максимальний діаметр фрези
- 30 мм — діаметр посадкового шпинделя фрези
- 80 мм — максимальна фисота
- 4500 — 8500 об/хв — швидкість обертання фрези
Комплектація
- Верстат комбінований Vulkan CM254/140/3
Опис комбінованого верстата Vulkan CM254/140/3
Vulkan CM254/140/3 — професійне обладнання для оброблення деревини. Комбінований верстат призначається для розпилювання дощок і фрезерування дерев'яних заготівок. У верстаті є можливість гнучкого настроювання конструкції під конкретне завдання, що неабияк спрощує роботу користувачеві та усуває потребу купівлі кількох окремих верстатів. Робочі частини наводяться в рух однофазним асинхронним двигуном потужністю 1500 Вт. Завдяки мідному обмотуванню двигун вирізняється надійністю і витримує великі навантаження.
Комбінований верстат Vulkan CM254/140/3 постачається в дерев'яному пакованні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 162 кг |
| Габарити | 980x470 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 55 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90 | 70 мм |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 380 ₴




