
Бензинова мотокоса VULKAN BV3002: розбірна конструкція для зручності зберігання і транспортування
6 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81542
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Бензинова мотокоса VULKAN BV3002: розбірна конструкція для зручності зберігання і транспортування
VULKAN BV3002 — бензиновий інструмент побутового класу для косіння трави, зарослів і кущів. Ця мотокоса обладнана бензиновим 2-тактним двигуном потужністю 3 к.с, який працює за найвищих навантажень. VULKAN BV3002 здатна працювати як зі звичайною косильною волосінню діаметром до 2.4 мм, так і з ножами для кущем діаметром до 255 мм.
Ця модифікація постачається в розібраному вигляді: двигун коси та вал в окремих пачках.
Основні переваги VULKAN BV3002:
- Надійний 2-тактний двигун об'ємом 52 см
- 3 л.с/2.25 кВт — потужність двигуна
- Суцільнометалевий приводний вал
- Зручна регульована велосипедна ручка
- Можна працювати з косильною головкою та з ножами
- 420 мм — ширина захоплення волосіні
- 255 мм — ширина захоплення ножа
- Бак для бензину об'ємом 1,2 л
- Вбудований праймер для підкачування палива
- Подвійний повітряний фільтр
- Універсальний захисний щиток з ударостійкого пластику
- Ефективна антивібраційна система
Комплектація
- Двигун мотокоси VULKAN BV3002 — 1 шт.
- Вал мотокоси VULKAN BV3002 — 1 шт.
- Велосипедна ручка — 1 шт.
- Захисний кожух — 1 шт.
- Автоматична косильна головка — 1 шт.
- Трипелюстковий ніж — 1 шт.
- Набір ключів — 1 шт.
- Наплічний ремінь — 1 шт.
- Посібник з експлуатації — 1 шт.
- Гарантійний талон — 1 шт.
- Картонне паковання — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1320 x 230 x 300 мм |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.25 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3 л. |
| Обороти двигуна | 9000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1.2 л |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.63 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 112 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 420 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 540 ₴



