Опис Заклепник пневматичний Mighty Seven PA-312 2,4-4,8 мм
Пневмогідравлічний заклепник Mighty Seven PA-312 — інструмент для скріплення листових металевих матеріалів між собою. Цей пневматичний інструмент працює за допомогою стисненого повітря, яке надходить до нього з компресора.
Призначення: активно застосовується для важких ремонтно-будівельних робіт, під час монтажних робіт різної тяжкості, на автосервісі для з'єднання різних елементів корпусу, на різних промислових об'єктах, у суднобудуванні.
Особливості пневмозаклепників Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги заклепника M7 PA-312
- Клавіша увімкнення легко та швидко повертається у вихідне положення
- Вхідний отвір для повітря становить 1/4'
- Унікальна пружинна конструкція усуває вібрацію
- Під час роботи відтворює шум 75,3 дБ (А)
- За робочий цикл заклепочник використовує приблизно 1.8 літра повітря
- Сила витягування становить 8.8 кН
- У разі інтенсивних навантажень інструмента вібрація не перевищує 0,4 м/с2
- Застосовується з алюмінієвими та сталевими заклепками розміром 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм
- Інструмент важить лише 1,74 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.74 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Робочий хід | 18 мм мм |
| Розмір витратного матеріалу | 2.4-4.8 мм |
| Витрата повітря | 1.5 л/хв |
| Сила витягування | 10.2 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Витяжні заклепки |
| Рівень шуму | 75.3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 388 ₴



