Опис Заклепочок пневматичний Mighty Seven PA-301 2,4-4,8 мм
Пневмогідравлічний заклепник Mighty Seven PA-301 — інструмент для скріплення металевих матеріалів між собою за допомогою витяжних заклепок. Цей пневматичний інструмент працює за допомогою стисненого повітря, яке надходить до нього з компресора.
Призначення: активно застосовується для важких ремонтно-будівельних робіт, під час монтажних робіт різної тяжкості, на автосервісі для з'єднання різних елементів корпусу, на різних промислових об'єктах, у суднобудуванні.
Особливості пневмозаклепників Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги заклепника M7 PA-301
- Клавіша увімкнення легко та швидко повертається у вихідне положення
- Вхідний отвір для повітря становить 1/4'
- Унікальна пружинна конструкція усуває вібрацію
- Під час роботи відтворює шум 79,7 дБ (А)
- За хвилину роботи заклепочник використовує приблизно 1,48 літрів повітря
- Потужність тяги становить 1045 hp
- У разі інтенсивних навантажень інструмента вібрація не перевищує 0,3 м/с2
- Застосовується з алюмінієвими та сталевими заклепками розміром 2.4, 3.2, 4, 4.8 мм
- Інструмент важить усього 1,5 кг
Технічні характеристики пневмозаклепкового пістолета M7 PA-301
Потужність тяги:
1045 hp
Довжина ходу:
16 мм
Розміри заклепок:
2.4 - 4.8 мм
Робочий тиск повітря:
6,3 бар
Об'єм повітря:
1,48 л/хв
Внутрішній діаметр шланга:
3/8'
Рівень шуму:
79,7 дБ (А)
Рівень вібрації:
0,3 м/с2
Вага:
1,5 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Робочий хід | 16 мм мм |
| Розмір витратного матеріалу | 2.4-4.8 мм |
| Витрата повітря | 1.5 л/хв |
| Сила витягування | 10.2 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Витяжні заклепки |
| Рівень шуму | 79.7 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 390 ₴



