Опис Заклепочок пневматичний Mighty Seven PA-211 2,4-6,4 мм
Пневмогідравлічний заклепник Mighty Seven PA-211 — інструмент для скріплення металевих матеріалів між собою за допомогою витяжних заклепок. Цей пневматичний інструмент працює за допомогою стисненого повітря, яке надходить до нього з компресора.
Призначення: активно застосовується для важких ремонтно-будівельних робіт, під час монтажних робіт різної тяжкості, на автосервісі для з'єднання різних елементів корпусу, на різних промислових об'єктах, у суднобудуванні.
Особливості пневмозаклепників Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги заклепника M7 PA-211
- Клавіша увімкнення легко та швидко повертається у вихідне положення
- Вхідний отвір для повітря становить 1/4'
- Унікальна пружинна конструкція усуває вібрацію
- Під час роботи відтворює шум 79,7 дБ (А)
- За хвилину роботи заклепник використовує приблизно 2,9 літра повітря
- Потужність тяги становить 1700 hp
- У разі інтенсивних навантажень інструмента вібрація не перевищує 0,8 м/с2
- Застосовується з алюмінієвими та сталевими заклепками розміром до 6,4 мм
- Інструмент важить лише 1,75 кг
Технічні характеристики пневмозаклепкового пістолета M7 PA-211
Потужність тяги:
1700 hp
Довжина ходу:
18 мм
Розміри заклепок:
2.4 - 6.4 мм
Робочий тиск повітря:
6,3 бар
Об'єм повітря:
2,9 л/хв
Внутрішній діаметр шланга:
3/8'
Рівень шуму:
79,7 дБ (А)
Рівень вібрації:
0,8 м/с2
Вага:
1,75 кг
Батьківщина торгової марки: Тайвань Країна-виробник: Тайвань Гарантія: 12 місХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма мм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Робочий хід | 18 мм мм |
| Розмір витратного матеріалу | 2.4-6.4 мм |
| Витрата повітря | 2.9 л/хв |
| Сила витягування | 16.7 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип витратного матеріалу | Витяжні заклепки |
| Рівень шуму | 79.7 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 990 ₴



