Рельсверлильний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним тримачем
32 916 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18147
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Рельсерсельний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним тримачем
GTM SCY-45RAIL — портативний свердлильний верстат з електромагнітним в основі корпусу. Ця модель спеціально розроблена для свердління отворів у рейках різного розміру. Верстат застосовується в залізничному будівництві для отворів, наприклад, під болти заземлення, рейкову контактну систему та ізоляційні стики. Завдяки компактним розмірам і надійній затискній системі, легко позиціюється й встановлюється на залізничну рейку для подальшого свердління металу.
Переваги свердлильного верстата GTM SCY-45RAIL
- Завдяки універсальній конструкції підходить для свердління рейок різних розмірів
- Простота експлуатації та висока надійність
- Потужний однофазний електродвигун
- Система безпеки дає змогу запустить верстат тільки за ввімкненого магніту
- Плавне регулювання швидкості дає змогу контролювати робочий процес
- Вбудована система плавного запуску
- Захист від перевантаження
- Плавне регулювання швидкості
- Чавунна рама оброблена магнієвим сплавом, що надає всій конструкції більшої міцності
- Вбудоване рідинне охолодження свердла під час роботи
Комплектація
- Верстат свердлильний для рейок GTM SCY-45RAIL
- Гайковий ключ
- Шестигранний ключ
- Ємність системи рідинного охолодження
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити | 430x350x180 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм, 19 мм Weldon |
| Клас верстата | професійний |
| Кількість обертів | 830 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Потужність | 1.7 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Дриль магнітний |
| Тип патрона | Weldon, Швидкозатискний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип шпинделя | Weldon |
| Хід шпинделя | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 916 ₴








