Опис Верлильний верстат GTM OND-48HD з електромагнітним тримачем
Свердлильний верстат GTM OND-48HD — електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленого завдання може працювати з різними свердлами,зенкерами, розвертками, позначниками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виготовлення й обладнана електромагнітним тримачем.
Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання,зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різань, вирізування дисків із листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата GTM OND-48HD
- Надійний однофазний електродвигун
- Редуктор передавання залитий рідкою олією, що забезпечує триваліший термін експлуатації
- Система безпеки — двигун запускається тільки за ввімкненого магніту
- 2 робочі швидкості + реверс
- Плавне регулювання швидкості
- Чавунна рама оброблена магнієвим сплавом, що надає всій конструкції більшої міцності
- Підходить для використання разом зі свердлом, кільцевою фрезою та позначником
- Водяне охолодження свердла
Комплектація
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата GTM OND-48HD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Габарити | 580x180x380 мм |
| Діаметр патрона | 22 мм |
| Клас верстата | професійний |
| Кількість обертів | 100-290 об./хв, 100-510 об./хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 48 мм |
| Потужність | 1.7 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Дриль магнітний |
| Тип патрона | Weldon, Ключовий, Під конус Морзе |
| Тип установки | Настільний |
| Тип шпинделя | MT4 |
| Хід шпинделя | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 300 ₴






