Опис Мотобур бензиновий GTM AG52H-D 1,46 кВт без шнека
GTM AG52H-D — мотобур напівпрофесійного класу, призначена буріння отворів у ґрунті або льоду. Може застосовуватися під час встановлення стовпів, монтажу фундаменту, садівництві. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном із потужністю 1,46 кВт (2 к.с) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл оливи).
Увага: мотобур постачається без бурильного шнека!
Основні переваги бензинового бура GTM G52H-D:
- Двигун із підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.46 кВт/2 л.с. — потужність двигуна
- 51,6 куб.см — об'єм двигуна
- 250 мм / 300 мм — рекомендований і максимальний діаметр шнека
- Система скидання обертів двигуна (гальмування) під час прокручування бура в руках оператора
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мотобур AG52H-D — 1 шт.
- Важіль аварійного гальмування — 1 шт.
- Ємність для приготування паливної суміші (1 л) — 1 шт.
- Набір ключів — 1 набір
- Інструкція з експлуатації — 1 екз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Максимальний діаметр бура | 30 см |
| Потужність двигуна | 1460 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2 л.с |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Об'єм двигуна | 51.6 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.98 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Передатне число редуктора | 40 |
| Харчування | Бензин |
| Привід | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | 2-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 889 ₴







