Опис Мийка високого тиску GTM LT890G-3100B 190 барів (LT890G-3100B)
GTM LT890G-3100B — потужна електрична мийка побутового класу з максимальним робочим тиском 190 барів. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, парканів та різних інструментів. У цій моделі встановлений високопродуктивний безщітковий двигун із великим робочим ресурсом.
Основні переваги GTM LT890G-3100B:
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Високопродуктивний безщітковий електродвигун потужністю 3100 Вт
- Алюмінієва помпа стійка до корозії
- 130 барів — номінальний тиск води на виході
- 190 барів — максимальний тиск води на виході
- 660 л/год — максимальне споживання води під час роботи
- Система Total Stop вимикає мийку під час відпускання курка
- Самовідновлюваний термозахист двигуна
- Міцний шланг завдовжки 10 м
- Захист корпусу за стандартом IPx5
- Великі колеса та телескопічна алюмінієва ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мінімийка GTM LT890G-3100B
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Комплект сопел
- Піноутворювальна насадка
- Турбонасадка
- Фільтр грубого очищення
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.5 кг |
| Габарити | 520x460x380 мм |
| Довжина шланга | 10 м м |
| Клас | Побутової |
| Макс. тиск | 190 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 3100 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Витрата води | 660 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴








