Опис Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B 195 барів (LT707G-2500B)
GTM LT707G-2500B — потужна електрична мийка побутового класу з максимальним робочим тиском 195 барів. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, парканів та різних інструментів. У цій моделі встановлений потужний безщітковий двигун із великим робочим ресурсом.
Основні переваги GTM LT707G-2500B:
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Надійний безщітковий електродвигун потужністю 2500 Вт
- Алюмінієва помпа стійка до корозії
- 130 барів — номінальний тиск води на виході
- 195 барів — максимальний тиск води на виході
- 450 л/год — максимальне споживання води під час роботи
- Система Total Stop вимикає мийку під час відпускання курка
- Самовідновлюваний термозахист двигуна
- Міцний шланг завдовжки 8 м на зручній котушці
- Захист корпусу за стандартом IPx5
- Великі колеса та телескопічна алюмінієва ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мінімийка GTM LT707G-2500B
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет із регульованою форсункою
- Турбонасадка
- Фільтр грубого очищення
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг |
| Габарити | 520x460x380 мм |
| Довжина шланга | 8 м м |
| Клас | Побутової |
| Макс. тиск | 195 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 2500 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Витрата води | 450 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴






