Опис Мийка високого тиску GTM LT505-2200B 170 барів (LT505-2200B)
GTM LT505-2200B — потужна електрична мийка побутового класу з максимальним робочим тиском 170 барів. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, парканів та різних інструментів. У цій моделі є вбудована система подавання мийного засобу.
Основні переваги GTM LT505-2200B:
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Надійний колекторний електродвигун потужністю 2200 Вт
- Алюмінієва помпа стійка до корозії
- 120 барів — номінальний тиск води на виході
- 170 барів — максимальний тиск води на виході
- 420 л/год — максимальне споживання води під час роботи
- Система Total Stop вимикає мийку під час відпускання курка
- Самовідновлюваний термозахист двигуна
- Міцний шланг завдовжки 8 м на зручній котушці
- Захист корпусу за стандартом IPx5
- Великі колеса та ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мінімийка GTM LT505-2200B
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет із регульованою форсункою
- Турбонасадка
- Фільтр грубого очищення
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мийка |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 9.0 кг |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Клас | Побутової |
| Габарити | 370x440x670 мм |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура | 40 C |
| Макс. тиск | 170 бар |
| Витрата води | 420 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мін. тиск | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴






