Опис Кран гідравлічний підкатний 1т GTM T31002CX-GS складаний
GTM T31002CX-GS — професійний гідравлічний механізм для підняття двигуна під час проведення ремонту автомобіля. Крани цього типу вирізняються високою надійністю і простотою. Конструкція корпусу складана, що дає змогу під час зберігання займати мінімум місця в гаражі.
Переваги крана GTM T31002CX-GS:
- Висока якість виготовлення
- Просте керування і швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 1 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64.5 кг |
| Висота підхоплення | 160 мм |
| Висота підйому | 2040 мм мм |
| Габарити | 1515x1050x1445 мм |
| Макс. навантаження | 1000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 1880 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Кран підкатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 095 ₴



