


Самохідний будівельний акумуляторний візок думпер GTM E50M/32A 500 кг на колесах
105 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39292
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Самохідний будівельний акумуляторний візок думпер GTM E50M/32A 500 кг на колесах
GTM E50M/32A — акумуляторний мінітранспортер із максимальною вантажністю 500 кг, призначений для виконання завдань, пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів і вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Ця модель працює від акумулятора 48 В ємністю 32 А·год і переміщається за допомогою 4 коліс.
Основні переваги E50M/32A:
- Простота керування
- Великий сталевий контейнер для сипких матеріалів
- 500 кг — максимальна вантажність
- Ручний механізм скидання вантажу з газовим амортизатором
- 1,34 л.с./1 кВт — потужність двигуна
- Вбудований акумулятор 48 В ємністю 32 А·год
- 8/6 годин — час роботи/заряджання акумулятора
- Легкий ручний стартер для запуску
- Привод на передні 2 колеса
- Передні пневматичні колеса 4.00-8 з великим протектором для кращого зчеплення
- 0-5/0-2,5 км/год — швидкість вперед/назад
- Великі LED-фари потужністю 35 Вт для роботи в темну пору
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Самохідний будівельний візок-дампер GTM E50M/32A
- Інструкція експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 190 кілограмів |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Ємність акумулятора | 32 А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість швидкостей | 2 вперед / 1 назад |
| Потужність двигуна | 1.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.34 л.с |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розміри | 87x77x145 см |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Ручний |
| Фари | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 497 ₴



