Опис Самохідний будівельний візок думпер GTM T30 300 кг на колесах
GTM T30 — бензиновий мінітранспортер із максимальною вантажністю 300 кг, призначений для виконання завдань, пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів і вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Ця модель працює від бензинового двигуна Rato R210 потужністю 6 к.с і переміщається за допомогою 4 пневматичних коліс.
Основні переваги GTM T30:
- Простота керування
- Великий сталевий контейнер для сипких матеріалів
- 300 кг — максимальна вантажність
- Ручний механізм скидання вантажу
- 4-тактний бензиновий двигун Rato R210
- 6 л.с/4.4 кВт — потужність двигуна
- Легкий ручний стартер для запуску
- Повний привод на 4 колеса
- Пневматичні колеса 4.00-8 з великим протектором для кращого зчеплення
- 3 передачі вперед/1 назад
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Самохідний будівельний візок-дампер GTM T30
- Інструкція експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 205 кг |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Потужність двигуна | 4.4 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.55 л |
| Харчування | Бензин |
| Розміри | 87x77x111 см |
| Витрата палива | 2.3 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Фари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 221 ₴





