Опис Зарядний пристрій Vulkan CT15
Зарядний пристрій Vulkan CT15 — зручний і компактний зарядний пристрій для заряджання АКБ місткістю 20-150 Ah і напругою 12-24 В.
Призначення: дуже часто використовується для заряджання акумуляторів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малотоннажних вантажівок, а також для малопотужної будівельної та сільськогосподарської техніки.
Особливості зарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель керування
Переваги Vulkan CT15
- Система захисту від замикання, перегрівання, помилкової полярності та різних перевантажень
- Для контролю показників струму заряду використовується аналоговий амперметр
- Може працювати з акумуляторними батареями ємністю до 150 Аh
- Обладнаний пластиковою ручкою для зручного транспортування
- Компактний металевий корпус захищає пристрій від негативного зовнішнього впливу
- Вентиляційні отвори забезпечують захист від перегрівання
- Автоматичний процес заряджання
- Два режими роботи: швидке та звичайне заряджання
- Невелика вага — всього 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 250x290x290 мм |
| Максимальна ємність акумулятора | 150 А·год |
| Максимальний струм заряджання | 7 А |
| Мінімальна ємність акумулятора | 20 Ач |
| Напруга акумулятора | 12 В, 24 В |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип акумулятора | AGM, олив'яно-кислотні батареї (WET) GEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴



