Опис Зарядний пристрій Vulkan CH1206
Зарядний пристрій Vulkan CH1206 — компактний пристрій для заряджання автомобільних акумуляторів місткістю 10-80 Ah. Ця модель — чудовий бюджетний варіант для автолюбителя.
Призначення: чудово підходить для використання в домашніх умовах: заряджання АКБ легкових автомобілів, мотоблоків, мінітракторів, побутових електрогенераторів тощо.
Особливості зарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний корпус
- Зручна контрольна панель керування
Переваги Vulkan CH1206
- Обладнаний системою захисту від замикання, перегрівання, помилкової полярності та різних перевантажень
- Для контролю показників струму заряду використовується аналоговий амперметр
- Може працювати з акумуляторними батареями ємністю до 80 Аh
- Пластикова ручка забезпечує зручніше транспортування
- Працює з напругою 230 В
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Автоматичний процес заряджання
- Два режими роботи: швидке та звичайне заряджання
- Маленька вага (2 кг) забезпечує зручнішу експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 238x100x165 мм |
| Максимальна ємність акумулятора | 80 Агод |
| Максимальний струм заряджання | 6 А |
| Мінімальна ємність акумулятора | 10 А·год |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип акумулятора | AGM, олив'яно-кислотні батареї (WET) GEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



