
Велосипедний замок Vulkan TY3853-1 25*9*800 мм сегментний із ключем
1 097 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91401
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Велосипедний замок Vulkan TY3853-1 25*9*800 мм сегментний із ключем
Vulkan TY3853-1 — велосипедний замок сегментного типу, призначений захисту транспортного засобу від крадіжки. Сегменти виготовлені із загартованої сталі та додатково покриті шаром ABS-пластику, який оберігає від корозії та не дряпає раму.
Переваги велосипедного замка Vulkan TY3853-1:
- Зручність і універсальність
- Надійний ключовий замок
- Пластини завтовшки 25 х 9 мм із загартованої сталі
- Загальна довжина 800 мм дає змогу зручно встановити замок
- Додаткове покриття шаром ABS-пластику
- Надійна кобура для встановлення на раму велосипеда
Застосування:
- Велосипеди
- Мотоцикл
- Тележки
Комплектація
- Замок велосипедний Vulkan TY3853-1 25*9*800 мм
- Кобура — 1 шт.
- Комплект для встановлення кобури — 1 шт.
- Ключ — 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Вид | ключовою |
| Довжина | 800 мм мм |
| Кількість ключів | 2 шт |
| Матеріал | сталь із ПВХ |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | замок сегментний |
| Колір | Жовтий, Чорний |
| Ширина | 25 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴



