Опис Диск алмазний Vulkan ZY-AS400 400*25,4 мм асфальт
Алмазний диск Vulkan ZY-AS400 — чудове рішення для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону за допомогою шванорізувача або бензорізу малої та середньої потужності (до 12 кВт). Скошений зуб дає змогу уникнути передчасного зносу корпусу в місці приварювання сегмента, захищає корпус від налипання матеріалу, збільшуючи у такий спосіб швидкість різання.
Цей диск має діаметр 400 мм для використання на шортах із посадковим отвором 25,4 мм. Сегменти заввишки до 10 мм гарантують тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10 мм мм |
| Діаметр | 400.0 мм |
| Макс. оберти | 3800 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 258 ₴



