Опис Тиски станичні Vulkan M37-150 HEAVY DUTY 150 мм
Стандартні лещата Vulkan M37-150 HEAVY DUTY — ручний інструмент для затискання різних деталей і утримування їх у стабільному положенні під час оброблення верстатом.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшого оброблення за допомогою верстата (різки, свердління тощо)Особливості лещат Vulkan
- Зручне використання
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги лещат Vulkan HEAVY DUTY
- Можуть витримувати великі навантаження
- Монтажні поздовжні отвори для зручного кріплення на верстаті
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Якісна різь гвинтів забезпечує плавну роботу та тривалий термін експлуатації
- Тиски можуть затискати деталі діаметром до 150 мм
- Щелепи виготовлені зі сталі SC37
- Твердість затискних щелеп становить приблизно HRC45° — HRC52°
- Лещата покриті червоною порошковою фарбою
- Глибина затискача становить 45 мм
- Зусилля затискача становить 21 кН/см
- Лещата мають вагу 13 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Глибина затискача | 45 мм |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Призначення | станочні |
| Робоче зусилля | 26000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина губок | 150 мм |
| Ширина затиску | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴



