Опис Тиски слюсарні Vulkan M21-150 поворотні у 2 площинах 150 мм
Слюсарні лещата Vulkan M21-150 — призначені для закріплення деталей, предметів, що піддаються обробці ручним або машинним способом. Міцна чавунна конструкція з ковадлом і загартованою різзю дає змогу використовувати лещата для важких слюсарних робіт. Поворотна основа дає змогу розмістити предмет у зручній для роботи позиції. У конструкції лещат використовуються зручні гвинтові затискачі зі змінними відносно центру тримачами. Замінні сталеві зубчасті верхні щелепи. Затискні щелепи для труб. Мають 3 отвори для кріплення до площині.
Особливості лещат Vulkan
- Зручне використання
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Надійні в експлуатації
- Виробництво відповідно до міжнародних стандартів якості
Переваги настільних лещат Vulkan M21-150
- Замінювані сталеві зубчасті верхні щелепи
- 360° поворотна база з 2 замками у двох площинах
- Виготовлені з вуглецевої сталі SC37.
- Міцна гавальна труба та велика посилена ковадло
- Трубні затискачі для труб діаметром від 8 до 44 мм.
- Твердість щелеп 45-52 HRC.
- Покриті порошковою фарбою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Глибина затискача | 75 мм |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Призначення | слюсарні |
| Робоче зусилля | 29000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина губок | 150 мм |
| Ширина затиску | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 026 ₴




