Опис Електричний тепловентилятор Vulkan SL-TSE-33C
Vulkan SL-TSE-33C — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 45 кв. м. Під час обігрівання споживає від 1650 до 3300 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-33C:
- 220 В — напруга живлення
- 662 куб.м/год — максимальна продуктивність
- Ступеневе регулювання потужності
- 1650 Вт/3300 Вт — потужність нагрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву зі споживанням усього 25 Вт
- Корпус зі сталевого листа із захистом за стандартом IP24
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тепловентилятор електричний Vulkan SL-TSE-33C
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.1 кг |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 340x340x410 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP24 |
| Потужність | 3.3 кВт Вт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1.65 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 3.3 кВт |
| Нагрівальний елемент | нержавіюча сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 662 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴






