Опис Електричний тепловентилятор Vulkan SL-TSE-20C
Vulkan SL-TSE-20C — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 20 кв. м. Під час обігрівання споживає від 1000 до 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-20C:
- 220 В — напруга живлення
- 360 куб.м/год — максимальна продуктивність
- Ступеневе регулювання потужності
- 1000 Вт/2000 Вт — потужність нагрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву зі споживанням усього 25 Вт
- Корпус зі сталевого листа із захистом за стандартом IP24
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тепловентилятор електричний Vulkan SL-TSE-20C
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 310x260x390 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP24 |
| Потужність | 2.0 кВт Вт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1.0 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2.0 кВт |
| Нагрівальний елемент | нержавіюча сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 360 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴






