Опис Електрична теплова гармата Vulkan SL-TSE-20FA
Vulkan SL-TSE-20FA — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дає змогу створити спрямований потік нагрівного повітря. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 20 кв.м. Під час обігрівання споживає 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-20FA:
- 220 В — напруга живлення
- 165 куб.м/год — максимальна продуктивність
- 2000 Вт — потужність нагрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву зі споживанням усього 30 Вт
- Корпус зі сталевого листа
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-20FA
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 270x240x350 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP24 |
| Потужність | 2 кВт Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Особливості | вбудований термостат |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 165 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 002 ₴






