Опис Електрична теплова гармата Vulkan SL-PTC5000R
Vulkan SL-PTC5000R — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дає змогу створити спрямований потік нагрівного повітря. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 60 кв.м. Має на корпусі ступеневий перемикач, що дає змогу регулювати споживану потужність від 4000 Вт до 5000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-PTC5000R:
- 220 В — напруга живлення
- 451 куб.м/год — максимальна продуктивність
- Ступеневе регулювання потужності
- 4000 Вт/5000 Вт — ступені потужності нагрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву зі споживанням усього 40 Вт
- Корпус зі сталевого листа
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Теплова електрична гармата Vulkan SL-PTC5000R
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 310x290x370 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Потужність | 5 кВт Вт |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Особливості | вбудований термостат |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 451 м3/год л/хв |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 976 ₴






