Опис Теплова електрична гармата Vulkan 4500 ТП 4,5 кВт 230 В/ 380 В
Теплова електрична гармата VULKAN 4500 ТП — пересувний електричний нагрівач із вбудованим вентилятором для швидкого нагрівання великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дає змогу досягти вищої температури вихідного повітря.
Призначення: використовують для обігрівання різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
Переваги електричних гармат VULKAN 4500 ТП
- Тепловідбивний екран з поцинкованої сталі дає змогу зменшити теплові втрати та збільшити тепловіддачу
- Номінальна потужність становить 3-4,5 кВт
- Підходить для однофазного або 3-фазного живлення
- Продуктивність теплової гармати дає змогу їй нагрівати до 400 м3 повітря упродовж години
- Два ступені регулювання потужності
- Міцний металевий корпус із високоякісним полімерним покриттям
- Нагрівальні елементи, виготовлені з неіржавкої сталі
- Захист від перегрівання
- Вбудований термостат дає змогу підтримувати температуру повітря в приміщенні від +5 °C до +40 °C
- Можливість роботи в режимі вентилятора
- Ступінь захисту оболонки — IP 22
- Вага гармати становить 7,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 390x260x440 мм |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Потужність | 4.5 кВт Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 400 м3/год л/хв |
| Робочий струм | 21 А |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 368 ₴






