Опис Теплова електрична гармата Vulkan 3000 (Е) ТП, 3 кВт, 220 В
Теплова електрична гармата VULKAN 3000 (Е) ТП — пересувний електричний нагрівач із вбудованим вентилятором для швидкого нагрівання великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дає змогу досягти вищої температури вихідного повітря.
Призначення: використовують для обігрівання різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
Особливості теплових гармат ТМ VULKAN
- Зручна й ефективна конструкція
- Надійність у використанні
- Швидке нагрівання повітря
- Оптимальна вартість
Переваги електричних гармат VULKAN 3000 (Е) ТП
- Тепловідбивний екран з поцинкованої сталі дає змогу зменшити теплові втрати та збільшити тепловіддачу
- Номінальна потужність становить 1,5-3 кВт
- Підходить для однофазного харчування
- Може нагрівати до 300 м3 повітря за годину
- Два ступені регулювання потужності
- Міцний металевий корпус із високоякісним полімерним покриттям
- Нагрівальні елементи, виготовлені з неіржавкої сталі
- Захист від перегрівання
- Вбудований термостат дає змогу підтримувати температуру повітря в приміщенні від +5 °C до +40 °C
- Можливість роботи в режимі вентилятора
- Ступінь захисту оболонки — IP 22
- Вага 4 кг полегшує транспортування гармати
Комплектація
- Кабель ПВС2*2,5
- Вилка 16 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 256x230x320 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP22 |
| Потужність | 3 кВт Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 300 м3/год л/хв |
| Робочий струм | 13.4 А |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴







