Опис таль електрична Vulkan WY-600/1200 1.9 кВт
Електрична таль Vulkan WY-600/1200 — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Процес підняття відбувається за допомогою канатного приводу, що керується надійним електродвигуном потужністю 1.9 кВт. Підходить як для вертикальної, так і горизонтальної тяги. Ця модель може підняти вантаж вагою до 600 кг за довжини каната 12 м.
Сфера застосування: використовуються зазвичай для витягування автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, підіймання вантажів на СТО та автосервісі, на невеликих складах.
Переваги тельфера Vulkan WY-600/1200
- Двигун із мідною обмоткою живиться від напруги 220 В
- Захисна скоба не дає вантажу зісковзнути з гака в процесі підіймання
- Широкі клавіші на керування
- Пульт дистанційного керування усуває потребу оператора безпосередньо біля робочого механізму під час роботи
- За допомогою блока, може підіймати вантаж удвічі важчим, але водночас на висоту вдвічі нижчим, ніж без блока (блок йде в комплекті)
- Фіксується на поперечну балку за допомогою надійних сталевих скоб
Технічні характеристики електроталі Vulkan WY-600/1200
Тип привода: електрична Потужність двигуна: 1900 Вт Електродвигун: 220 В Тип талі: стаціонарний Тяговий механізм: канатний Грузопідіймальність без блока: 600 кг Вантажність з блоком: 1200 кг Висота підйому: 12 м Висота підіймання з блоком: 6 м Довжина троса: 12 м Діаметр каната: 6 мм Матеріал троса: сталь Вага: 24 кг Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: КитайКомплектація
- Таль
- Інструкція
- Коробка
- Зачепний гак
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота підйому | 12 м мм |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Вантажність із блоком | 1200 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 6 мм |
| Довжина каната/чеплення | 12 м |
| Матеріал | Сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Привод талі | електричний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | канатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 917 ₴





