Опис таль електрична Vulkan WY-300/600 1 кВт
Електрична таль Vulkan WY-300/600 — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Процес підняття відбувається за допомогою канатного приводу, що керується надійним електродвигуном потужністю 1 кВт. Підходить як для вертикальної, так і горизонтальної тяги. Ця модель може підняти вантаж вагою до 300 кг за довжини каната 12 м.
Сфера застосування: використовуються зазвичай для витягування автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, підіймання вантажів на СТО та автосервісі, на невеликих складах.
Переваги тельфера Vulkan WY-300/600
- Двигун із мідною обмоткою живиться від напруги 220 В
- Захисна скоба не дає вантажу зісковзнути з гака в процесі підіймання
- Широкі клавіші на керування
- Пульт дистанційного керування усуває потребу оператора безпосередньо біля робочого механізму під час роботи
- За допомогою блока, може підіймати вантаж удвічі важчим, але водночас на висоту вдвічі нижчим, ніж без блока (блок йде в комплекті)
- Фіксується на поперечну балку за допомогою надійних сталевих скоб
Комплектація
- Таль
- Інструкція
- Коробка
- Зачепний гак
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота підйому | 12 м мм |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Вантажність із блоком | 600 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 4.5 мм |
| Довжина каната/чеплення | 12 м |
| Матеріал | Сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Привод талі | електричний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | канатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 279 ₴





