

Візок думпер будівельний самохідний GTM D50HA 500 кг на гусеницях (8,3 к.с.)
148 356 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39298
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Візок думпер будівельна самохідна GTM D50HA 500 кг на гусеницях (8,3 к.с.)
GTM D50HA — бензиновий мінітранспортер із максимальною вантажністю 500 кг, призначений для виконання завдань, пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів і вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Ця модель працює від бензинового двигуна Rato R300 потужністю 8,3 к. с і переміщається за допомогою гусеничного привода.
Основні переваги GTM D50HA:
- Простота керування
- Великий сталевий контейнер для сипких матеріалів
- 500 кг — максимальна вантажність
- Ручний механізм скидання вантажу з газовим амортизатором
- 4-тактний бензиновий двигун Rato R300
- 8,3 л.с./6 кВт — потужність двигуна
- Легкий ручний стартер для запуску
- Гусеній привод для переміщення перетятою місцевістю
- 3 передачі вперед/1 назад
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Самохідний будівельний візок-дампер GTM D50HA
- Інструкція експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 308 кг |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Потужність двигуна | 6.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 8.3 л. |
| Об'єм двигуна | 301 см3 |
| Обсяг паливного бака | 5.4 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Харчування | Бензин |
| Розміри | 113x77x167 см |
| Витрата палива | 3 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | гусениці |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Фари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 356 ₴



